درباره گروه بازرگانی سنگ سما

گروه بازرگانی سنگ سما با نگرشی نوین به سنگ ساختمانی تاسیس گردید تا با رویکردی نوآورانه جایگاه سنگ طبیعی در پروژه های ساختمانی را ارتقا دهد. کارشناسان این شرکت با با شناخت کامل از ظرفیت های سنگ طبیعی همواره در تلاش جهت رفع نیاز گارخانه ها ،معماران و سازندگان پروژه های عمرانی میباشند.

این گروه با ارتباط کامل در زنجیره تامین سنگ از معدن تا کارخانجات سنگبری فعالیت خود را در شبکه توزیع قرار داده نا بهترین خدمات را در این حوزه به صورت تخصصی ارائه دهد.

چشم انداز ما

کار بر روی سنگ‌های طبیعی با استفاده از فناوری و سیستم‌های مدیریتی نوآورانه با طراحی محصولاتی سازگار با محیط زیست و انسان با مشارکت همه کارکنان ما، برای مشتریانی که می‌خواهند رنگ‌های موجود در منابع غنی طبیعت را به فضاهای زندگی تبدیل کنند .

ماموریت ما

گروه بازرگانی سنگ سما با ارائه هنجارهای عملکردی بالا و کیفیت ملموس با هدف حفظ رهبری بلندمدت در بازار سنگ می‌باشد. ما در تلاشیم با افزایش بهره وری عملیاتی، مشارکت مشتریان، مقرون به صرفه بودن، نوآوری و استفاده از فناوری های نو انتظارات کیفی مشتریان خود را برآورده کنیم. شرکت ما آرزو دارد به عنوان بخشی از سازمان های پیش رو در حفظ محیط زیست و همچنین به عنوان سازمانی دوستدار طبیعت شناخته شود. ما به دنبال موفقیت تجاری مبتنی بر رشد سودآور پایدار مرتبط با حفظ و توسعه متخصصین ماهر خود در صنعت سنگ هستیم.